Milliyet Emlak

Sektörel Mobil Uygulama
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 31.2 MB
  • Version 3.1.6
  • Dil Türkçe
  • Firma MilliyetEmlak.com.tr
Milliyet Emlak mobil uygulaması emlak anlamında kullanıcılarına yardımcı olan verimli bir mobil uygulamadır.

Aklınızdaki evi, iş yerini en doğru fiyata, güvenle arayıp bulmanın mutluluğunu Türkiye?nin ilk emlak sitesi Milliyet Emlak IOS  uygulamasında yaşayabilirsiniz. Bunu değerlendirmek için uygulamaya sizde ücret ödemeden sahip olabilirsiniz. Milliyet Emlak IOS mobil uygulaması ile satılık konut, arsa, iş yeri gibi birçok ilana kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Sahibinden, emlak ofisinden, krediye uygun, öğrenciye uygun, eşyalı gibi seçenekler ile tercihlerinizi genişletebilir, metrekare, fiyat, konum, oda sayısı, banyo sayısı, bulunduğu kat ve daha birçok özelliğe göre filtreleme yapabilirsiniz. Aradığınız satılık konut, kiralık daire, arsa, iş yeri, bina, turistik tesis, devre mülk ilanları ile birlikte en güncel konut projelerini de inceleyebilirsiniz. Kendi belirlediğiniz çerçeve doğrultusunda içerik elde edebilir ve değerlendirebilirsiniz. 

İster yatırım amaçlı, ister sahiplenmek ve sahip etmek amacıyla Milliyet Emlak uygulaması sizlere yardımcı olacaktır. Aradığınız gayrimenkule farklı ilan arama seçenekleri ve gelişmiş filtreleme seçenekleri ile kısa sürede ulaşmak için mobil uygulamanızı aktif bir şekilde kullanın. Kelime ile arama, kategori seçimi ile arama veya haritadan arama seçeneklerinden birini tercih ederek ilanları dilediğiniz şekilde aramak çok kolay. Milliyet Emlak sizlere geniş bir sistem sayesinde kaliteli içerikler sunacaktır. 

Milliyet Emlak indir
DİĞER SÜRÜMLER