Milliyet Emlak

Sektörel Mobil Uygulama
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 31.2 MB
  • Version 1.3
  • Dil Türkçe
  • Firma MilliyetEmlak.com.tr
Milliyet Mobil uygulaması konut, arsa vb. unsurların alım satımlarında sizlere aracılık yapacak bir mobil uygulamadır.

Konut arayanlara yönelik Milliyet şirketi tarafından geliştirilen Milliyet Mobil uygulaması Android  mobil cihazınızda sizlere yardımcı olacaktır. Ev satın alımı, kiralama, satma ve benzeri konularda kullanıcılarına aracı olmak yolunda başarılı bir çalışma yürütüyor. Kendi cebinize uygun konut, dükkan, bina, yazlık içeriklerine ulaşabilirsiniz. 

Arama özelliği sayesinde dilediğiniz bilgiye anında ulaşabilirsiniz. Sokak sokak gezmek yerine mobil cihazınızın nimetlerinden faydalanabilirsiniz. Sağlıklı bilgi edinmek adına Milliyet Emlak yanınızda olacak. Tek yapmanız gereken uygulamayı Android cihazınıza ücretsiz bir şekilde indirmek ve çizmiş olduğunuz çerçeve doğrultusunda arama gerçekleştirmek. Dilediğiniz konumdan dilediğiniz standartlara uygun arama yapabilir, değerlendirmek istediğiniz sonuçları kaydedebilir daha sonra tekrar göz atabilirsiniz. 

Satıcı ya da kiralayıcı ile iletişime geçebilir ve işlem yapabilirsiniz. Milliyet Emlak mobil uygulaması bu konuda sizlere yardımcı olacaktır. Kendinize uygun olarak bulduğunuz içeriklerin konumlarını harita üzerinden bakabilir, uygun olup olmadığını değerlendirebilirsiniz. Kendiniz de ilan vererek uğraşmadan konutunuzu satabilirsiniz. Bunlara sahip olmak için mobil cihazınızı değerlendirin. 

Daha Fazla Göster
Milliyet Emlak indir
DİĞER SÜRÜMLER